O Nas

Zanim odpowiemy na to pytanie, skąd pomysł na MyEventeo, chcemy bardzo serdecznie podziękować Ci za to, że nas odwiedziłeś. To dla nas ważne, ponieważ wszystko co robimy, robimy także dla Ciebie.

Kim jesteśmy? Zwykłymi ludźmi, którzy mają swoje pasje i hobby, ale także ograniczony czas. Inaczej mówiąc, kimś takim jak Ty. Właśnie chęć realizowania swoich pasji, ale także poznawania nowych ludzi i ich hobby było jednym z powodów, dla których powstała aplikacja MyEventeo. Zauważyliśmy, że są w życiu momenty, w których mocno zmieniają się ludzie wokół nas. Koniec studiów, nowa praca, przeprowadzka – to wszystko sprawia, że poznajemy nowe osoby i musimy wśród nich szukać, kogoś kto ma podobne zainteresowania. Z doświadczenia wiemy, że nie jest to łatwe. Dlatego chcemy Ci w tym pomóc!

 


Lubisz pograć w piłkę, ale ciągle brakuje Ci ludzi do drużyny? Masz ochotę pobiegać, ale nie wiesz z kim i gdzie, bo w mieście jesteś od 4 dni? Chcesz zmienić coś w swoim życiu, ale brak Ci pomysłu? Uwierz, że nie tylko Ty masz takie problemy! Właśnie dlatego powstało
MyEventeo. Staramy się identyfikować z wyzwaniami innych i stworzyliśmy aplikację, dzięki której ludzie będą bliżej siebie spełniając swoje pasje i realizując się w tym, co kochają!

Oczywiście, aplikacja cały czas się rozwija a my testujemy nowe rozwiązania. Dołącz zatem do nas i dziel się swoimi doświadczeniami z MyEventeo.